💯 Oficjalny sklep GOATBOX | 📦 Wysyłka tego samego dnia | 🚚 DARMOWA DOSTAWA od 300,00 PLN
SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Czekoladownik z Harmony

2019-01-09
Czekoladownik z Harmony
W ten weekend odwiedziliśmy znajomych, z którymi długo się nie widzieliśmy.
Jak zwykle w takich sytuacjach, nie poszliśmy z pustymi rękami, przynieśliśmy m.in. czekoladownik, taki bez okazji.
Pani Domu była bardzo zadowolona, bo i w środku czekolada była jedną z tych pyszniejszych, jej ulubionych :)Do zrobienia tego czekoladownika użyłam papieru z kolekcji Harmony, który znajdziecie tutaj tylko w CraftCorner:) Nie mogłam już sie go doczekać, bo chwilę był niedostępny! Nareszcie wrócił!Tak naprawdę do zrobienia całego czekoladownika użyłam tylko jednego arkusza papieru.
mam już to tak odmierzone, że jeden duży arkusz mi wystarcza i mam dzięki niemu ozdobiony przód, tył, środek i boczki.
Jeśli chodzi o Harmony, to nie wiem czy wiecie, ale poza zestawem Harmony dostępny jest też bloczek bazowy tego papieru, który polecam Wam na wszelakie prace, które wymagają tła, albo pod życzenia, do albumów jako baza.Kolory ze sobą tak fantastycznie współgrają, są stworzone jako duet i świetnie sprawdzają się gdy jeden bloczek (chociaż papierów w nim jest bardzo dużo, bo aż 30 arkuszy i da się z nimi zrobić naprawdę wiele) nie wystarczą.
Mała strzałka z tego zestawu dodała pracy delikatności, a kwiaty, miedzy innymi róże pudrowe i fioletowe magnolie dodały całej pracy kobiecości.
Muszę Wam napisać, że magnolie, których użyłam zaskoczyły mnie jakością, głównie delikatnością i miękkością płatków. Miałam już magnolie od WOC, ale te od I Am Roses zdecydowanie różnią się od tych z Wild Orchid Crafts. Są delikatniejsze, trochę większe i zdecydowanie bardziej miękkie. Fantastyczne.Dodałam także pręciki aby praca była bardziej różonorodna. Lubię w moich pracach mieszać ze sobą różne rodzaje kwiatów, dokładać gazę, sznureczki, pręciki, listki. Kompozycja wydaje się być dzięki temu ciekawsza.
Pokaż więcej wpisów z Styczeń 2019

Polecane

pixel