💯 Oficjalny sklep GOATBOX | 📦 Wysyłka tego samego dnia | 🚚 DARMOWA DOSTAWA od 300,00 PLN
SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Dzień Matki

2018-05-25
Dzień Matki

Kartka w pudełku z okienkiem

Dzień dobry!
Dzisiejsza inspiracja to tym razem nie exploding box, w których kocham się do szaleństwa.

Zrobiłam kartkę w pudełku z kwadratowym okienkiem z okazji Dnia Matki, który już jutro!
Co Wy tworzycie na Dzień Matki???
Kartka w pudełku to bardzo fajna forma. Niby prosta kartka a jednak już bardzo elegancka forma- zamknięcie jej w pudełku z okienkiem już powoduje, iż nie jest to zwykła kartka a realny, trójwymiarowy prezent, który można wręczyć Mamie zamiast czekoladek:) (lub oprócz czekoladek, rzecz jasna!)Kartka jest bardzo prosta do wykonania. Pozwólcie, że po krótce opisze wam jak ją zrobiłam.
Tło do kartki wycięłam wykrojnikiem z papierów pięknej kolekcji Violet Bliss, z kolekcji Small Wigels Shop, który jest tylko dostępny w Craftcorner z bonusowymi pięknymi digi stemplami (pamiętajcie, że stemple musicie pobrać same z karty produktu)

Całość ozdobiłam kwiatami z papieru morwowego, w tym przypadku są to róże, które kupiłam w zestawach startowych.
Bardzo lubię zestawy kwiatów, ponieważ są w nich różne rozmiary kwiatów, co daje nam możliwość zrobienia pięknych kompozycji kwiatowych bez konieczności zakupowania kilku pełnych opakowań kwiatów w danym kolorze.Listki wycięłam z papieru GoatBox, który dostępny jest u nas w różnych kolorach i dwóch rozmiarach 13cmx24cm i 19cmx24cm.
Poza atrakcyjną ceną (papiery bardzo dobrej jakości w tej gramaturze dostępne są w innych sklepach w dużo wyższych cenach), ja osobiście bardzo lubię dokupić sobie te papiery przy okazji zakupów, bo są one dokładnie w tych samych kolorach co bazy pudełek, kartek lub boxów, lubię jak mi całość spójnie się komponuje i nie muszę szukać i dobierać kolorów do całej pracy.
Większe idealnie nadają się na tło a mniejsze na przykład na serwetki czy scrapki.
W tym przypadku listki jak i napis wycięłam z takiego samego papieru co baza mojej kartki i pudełko.Pod swoja kompozycję użyłam gazy, którą wcześniej zabarwiłam mgiełką.
Zauważcie, że tym razem nie ozdabiałam pudełka, bo one same w sobie świetnie się prezentują, a okienka nie są porysowane, idealnie się składają bez użycia kleju oczywiście. 
Zapraszam do kolejnych inspiracji!
Pozdrawiam Wiola.

Pokaż więcej wpisów z Maj 2018

Polecane

pixel