💯 Oficjalny sklep GOATBOX | 📦 Wysyłka tego samego dnia | 🚚 DARMOWA DOSTAWA od 300,00 PLN
SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Eco pudełko DL

2018-04-22
Eco pudełko DL
Witam was serdecznie w ten cieplutki dzień!
Przygotowałam dla was coś innego. Zastanawialiście się kiedyś w jaki inny sposób można wykorzystać pudełka DL GoatBox?
Ja pomyślałam, że zwyczajne chowanie kartki może być nudne, dlatego zrobiłam otwieraną ozdobę którą można wręczyć z okazji rodzin, śluby czy jako pamiątkę Pierwszej Komunii Świętej wystarczy odpowiednio spersonalizować.
Jako, że był to projekt eksperymentalny, ja zrobiłam sobie pełną natury ozdobę na półkę i dzisiaj powiem wam jak zrobić takie wyjątkowe otwierane pudełko.
Potrzebne nam będzie pudełko GoatBox DL w wybranym kolorze, u mnie kraftowe, pasek papieru o wymiarach 8.3cm x 20,5cm, papier, sznurek i coś czym wypełnimy pudełko, ja wykorzystałam gałązki, mech, mały budzik, gazę, metalowe elementy i róże z papieru morwowego.
Zaczynamy od paska papieru, który bigujemy tak, by z każdej strony zostawić 2cm margines, wtedy środkowa część będzie miała 4,3cm. Pasek dopasowujemy do delikatnie zamkniętego pudelka i boczne 2cm przyklejamy przodu i tylu pudełka. Nie kleimy części o rozmiarze 4,3cm bo pudełko nam się nie otworzy!
Oklejamy pudełko papierami, jak wykorzystałam papier Lemoncraft i tekturkę od Scrapińca, wszystkie materiały oczywiście znajdziecie poniżej. Środek okleiłam papierem i przeszłam do układania kompozycji.
W lewej części wykorzystałam karteczkę z ogrodniczym napisem który umieściłam między gałązkami i mchem. W lewej części dzieje się znacznie więcej. Chciałam uzyskać efekt zegarka pośród gałęzi na drzewie, w końcu to czas kiedy kwitną już drzewa. Zegarek został pokryty rdzawymi pastami i wypełniony różami z papieru. Gdzieniegdzie dodałam metalowe owady a brzegi pokryłam złotym woskiem.Tworząc pudełko wiedziałam, że będzie miało bogate wnętrze dlatego też dostosowałam jak bardzo pudełko ma się zamykać. Jeśli chcecie takie pudełko wykonać musicie przemyśleć jego środek i dostosować szerokość papieru. Moje delikatnie się zamyka, nic w środku nie jest zgniecione, pudelłko bez problemu wytrzymało ciężar ozdób a na półce prezentuje się przepięknie.
Jeśli projekt się wam podoba, to w przyszłości stworzę dla was wideo byście mogli zobaczyć krok po kroku jak takie pudełko wykonać. Więc, co powiecie na takie alternatywne wykorzystanie pudełka na kartkę? Koniecznie dajcie znać!
Pokaż więcej wpisów z Kwiecień 2018

Polecane

pixel