💯 Oficjalny sklep GOATBOX | 📦 Wysyłka tego samego dnia | 🚚 DARMOWA DOSTAWA od 300,00 PLN
SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Exploding box kraft ubrany w róż

2018-04-14
Exploding box kraft ubrany w róż
Cześć!
Nazywam się Kasia Rajczakowska, a moja pasja to kolorowe papiery i... sprawianie radości.
Pierwszą formą prac, którą rozpoczęłam przygodę z cardmaking'iem były - standardowo - kartka okolicznościowa, a dwa lata temu dołączyły exploding box'y, ramki oraz inne projekty.
Uwielbiam połączenie kartonu eko-kraft z pastelowymi odcieniami papierów do scrapbooking'u oraz kwiatami.
Moim marzeniem jest otwarcie sklepu połączonego z warsztatem, gdzie każdy będzie mógł przyjść i przy filiżance pysznej kawy lub herbaty, przy fachowym wsparciu, stworzyć upominek dla swoich bliskich.
Krok po kroku doprowadzam do spełnienia tych planów.
Prywatnie jestem mamą i żoną mężczyzny w mundurze, który przeszedł metamorfozę - od kompletnie nie zainteresowanego tematem handmade do takiego, który - po przejściu progu sklepu z artykułami do rękodzieła - biega między półkami, zachwycając się urządzeniami używanymi w scrapbooking'u!
Z radością przyjęłam wiadomość o przyjęciu mnie do grona DT CraftCorner. Bardzo cenię sobie wykorzystywanie materiałów najwyższej jakości do przygotowywania swoich projektów, a produkty oferowane przez CraftCorner, m. in. bazy z doskonałej jakości kartonu (w tym moje ukochane eko-kraft!) czy ręcznie robione kwiaty Wild Orchid Crafts należą właśnie do takich produktów!
Moje miejsce w sieci to Kuźnia Rzeczy Kreatywnych. Zapraszam do zajrzenia do mnie. :)
A dzisiaj - po tym długim wstępie - chciałabym zaprosić Was do obejrzenia pierwszej pracy, którą przygotowałam specjalnie dla CraftCorner.
Jest nią komunijny exploding box.
Czy ja juz mówiłam o tym, że eko-kraft plus pastele to to, co uwielbiam? ;) Zobaczcie sami...
Idealnie docięta baza box'a jest bardzo istotna! Dzięki temu, nasz box zgrabnie i "bez zacięć" otwiera się oraz zamyka. Niezwykle ważna jest też grubość kartonu. Wysoka gramatura gwarantuje efektowny wygląd całości. Dzięki niej ścianki naszego box'a pięknie trzymają - często dość "ciężkie" - warstwowe kompozycje. :)
A bogatą kompozycję tworzą, m. in. piękne kwiaty WOC, których wybór w ofercie CraftCorner jest ogromny! Kwiaty są naprawdę pięknie wykonane. Cudowna kolorystyka przyciąga wzrok, a box zawsze wzbudza radość u Obdarowanej nim osoby.
Do pracy użyłam papierów z kolekcji Dom Róż (LemonCraft) oraz tekturki z kolekcji Grapevine od Scrapińca, które również znajdują się w ofercie sklepu.
Mam nadzieję, że moja pierwsza praca spodobała się Wam i rozbudziłą chęć na więcej!
Serdecznie dziękuję za poświęcenie przez Was uwagi mojemu wpisowi i zapraszam po więcej! :)
Życzę Wam pięknego, słonecznego weekendu!
Pozdrawiam serdecznie,
Kasia Rajczakowska
Pokaż więcej wpisów z Kwiecień 2018

Polecane

pixel