2017-12-07 Jak złożyć pudełko goatbox |
Produkty GoatBox, które Wam dostarczamy, są zawsze rozłożone, do samodzielnego złożenia. Dotyczy to wszystkich produktów:
- Exploding Box GoatBox
- Nosidełka GoatBag GoatBox - Karty bigowane DL, A6, kwadrat GoatBox - Pudełka DL, A6, kwadrat GoatBox Robimy tak z kilku powodów - najważniejszym jest uczucie radości z samodzielnie złożonego pudełka.
Składając produkt, można go dokładnie obejrzeć, jak dokładnie jest wykonany, jaka jest jakość papieru, można też przemyśleć, jak je ostatecznie udekorować tak, by nadać mu indywidualny i niepowtarzalny charakter zgodny z Waszym stylem. Kolejną kwestią jest też to, że nie każdy używa naszych produktów w takim celu w jakiej my zaplanowaliśmy. I właśnie to jest piękne!!! Możecie z zewnątrz i wewnątrz dowolnie je zmodyfikować, osoby związane z rękodziełem często dodatkowo wykrojnikami brzegowymi modyfikują krawędzie oraz wycinają okienka w różnych kształtach. Gdyby produkt był złożony i rozłożony ponownie, jego kształt mógłby się zmienić. Następną kwestią jest transport. Złożone pudełka są narażone na uszkodzenia podczas transportu. Zajmują dużo miejsca, gabarytowy transport jest bardzo kosztowny i w znacznym stopniu przekracza uśrednioną stawkę transportową. Wysyłając Wam produkt rozłożony, mamy pewność że dotrze w takiej formie, w jakiej powinien. GoatBox jest na polskim rynku od 2015 roku, zaczynaliśmy od klasycznego białego koloru Exploding box, systematycznie poszerzając ofertę kolorystyczną. Kolejnym naszym produktem były serwetki w kolorze boxa o różnych kształtach i rozmiarach. Później pudełka kwadratowe... a dziś to już ponad 250 pozycji produktowych!
Wiele osób zaczynających swoją przygodę z rękodziełem i tych nie związanych z tą dziedziną, pyta na forach, facebooku lub nas bezpośrednio, jak złożyć GoatBox?
Przygotowaliśmy dla Was poradnik, powstał on na przykładzie złotego kwadratowego pudełka z kartą ze Świątecznej limitowanej edycji, ale zasada jest taka sama dla wszystkich produktów GoatBox.
![]() Pierwszym etapem jest ustalenie strony wewnętrznej i zewnętrznej. Produkt kładziemy na czystej płaskiej powierzchni tak, żeby widzieć wklęsłą część przetłoczenia - bigu. Jest to strona zewnętrzna.
![]() Obracamy produkt do góry nogami tak żeby nie widzieć wklęsłej części przetłoczenia - bigu. Zaczynamy zaginanie, pierwsze zaginamy do środka noski.
![]() Następnie chowamy noski pod ścianki tak żeby wyglądało to jak na zdjęciu poniżej. ![]() Następnie składamy dwa pozostałe boki w ten sam sposób i rozkładamy je do takiego stopnia jak na zdjęciu poniżej. ![]() Ustawiamy noski pod kątem 90st, równolegle do przetłoczenia - bigu i nakładamy na nie przygotowaną wcześniej ściankę. Zamykamy dwie pozostałe ścianki w ten sam sposób. ![]() Tak wygląda wieczko lub spód po złożeniu. Wieczko i spód składają się tak samo. ![]() |