💯 Oficjalny sklep GOATBOX | 📦 Wysyłka tego samego dnia | 🚚 DARMOWA DOSTAWA od 300,00 PLN
SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge
2017-12-07

Jak złożyć pudełko goatbox

Produkty GoatBox, które Wam dostarczamy, są zawsze rozłożone, do samodzielnego złożenia. Dotyczy to wszystkich produktów:

Robimy tak z kilku powodów - najważniejszym jest uczucie radości z samodzielnie złożonego pudełka.
Składając produkt, można go dokładnie obejrzeć, jak dokładnie jest wykonany, jaka jest jakość papieru, można też przemyśleć, jak je ostatecznie udekorować tak, by nadać mu indywidualny i niepowtarzalny charakter zgodny z Waszym stylem.

Kolejną kwestią jest też to, że nie każdy używa naszych produktów w takim celu w jakiej my zaplanowaliśmy. I właśnie to jest piękne!!!
Możecie z zewnątrz i wewnątrz dowolnie je zmodyfikować, osoby związane z rękodziełem często dodatkowo wykrojnikami brzegowymi modyfikują krawędzie oraz wycinają okienka w różnych kształtach. Gdyby produkt był złożony i rozłożony ponownie, jego kształt mógłby się zmienić.


Następną kwestią jest transport. Złożone pudełka są narażone na uszkodzenia podczas transportu. Zajmują dużo miejsca, gabarytowy transport jest bardzo kosztowny i w znacznym stopniu przekracza uśrednioną stawkę transportową. Wysyłając Wam produkt rozłożony, mamy pewność że dotrze w takiej formie, w jakiej powinien.

GoatBox jest na polskim rynku od 2015 roku, zaczynaliśmy od klasycznego białego koloru Exploding box, systematycznie poszerzając ofertę kolorystyczną. Kolejnym naszym produktem były serwetki w kolorze boxa o różnych kształtach i rozmiarach. Później pudełka kwadratowe... a dziś to już ponad 250 pozycji produktowych!
Wiele osób zaczynających swoją przygodę z rękodziełem i tych nie związanych z tą dziedziną, pyta na forach, facebooku lub nas bezpośrednio, jak złożyć GoatBox?
Przygotowaliśmy dla Was poradnik, powstał on na przykładzie złotego kwadratowego pudełkakartą ze Świątecznej limitowanej edycji, ale zasada jest taka sama dla wszystkich produktów GoatBox.
Pudełko złote z kartą kwadrat GoatBox
Pierwszym etapem jest ustalenie strony wewnętrznej i zewnętrznej. Produkt kładziemy na czystej płaskiej powierzchni tak, żeby widzieć wklęsłą część przetłoczenia - bigu. Jest to strona zewnętrzna.


Obracamy produkt do góry nogami tak żeby nie widzieć wklęsłej części przetłoczenia - bigu.
Zaczynamy zaginanie, pierwsze zaginamy do środka noski.

Następnie chowamy noski pod ścianki tak żeby wyglądało to jak na zdjęciu poniżej.

Następnie składamy dwa pozostałe boki w ten sam sposób i rozkładamy je do takiego stopnia jak na zdjęciu poniżej.

Ustawiamy noski pod kątem 90st, równolegle do przetłoczenia - bigu i nakładamy na nie przygotowaną wcześniej ściankę. Zamykamy dwie pozostałe ścianki w ten sam sposób.

Tak wygląda wieczko lub spód po złożeniu. Wieczko i spód składają się tak samo. 

Polecane

pixel