💯 Oficjalny sklep GOATBOX | 📦 Wysyłka tego samego dnia | 🚚 DARMOWA DOSTAWA od 300,00 PLN
SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Karta okiennica

2020-03-01
Karta okiennica
Witajcie!
Dzisiaj Agnieszka przygotowała dla Was kurs na kartkę okiennicę.
Zapraszamy!

Do wykonania kartki użyłam bazę okiennicę 13,5x13,5cm, papier Baby Joy, tagi z tej samej kolekcji, nożyczki i kilka kwiatków.
Oto produkty, których użyję w mojej pracy
Kolekcja Baby Joy jest niesamowicie bogata w datki, tagi, naklejki. Wszystko do wszystkiego pasuje idealnie i komponuje się fantastycznie!Przyłożyłam papier z bloczka do skrzydełka kartki zostawiając margines po ok2mm z każdej strony i za pomocą ołówka zaznaczyłam miejsce cięcia.
Tak samo odmierzyłam papier na wewnętrzną stronę bazy.Za pomocą gilotyny wycięłam 4 identyczne prostokąty z tego samego arkusza, na każdą stronę skrzydełka (od wewnątrz i od zewnątrz).
Papier po drugiej stronie ma piękny wzór, który idealnie pasuje do tej kartki.Następnie z arkusza elementów do wycinania Baby Joy wycięłam nożyczkami kilka miśków i śpiące dziecko a także listki i kwiatki.
Różowy pasek papieru, który został mi po wycięciu, zbigowałam 1/3 długości, złożyłam i przykleiłam na bazę kartki tak aby po rozłożeniu skrzydełka, po drugiej stronie paska widać było różowy wzór papieru.Wycięte śpiące dziecko i niektóre miśki podkleiłam na kostki dystansowe układając kompozycję.Wykorzystałam także podłużne tagi Baby Joy oraz kółko od GoatBox, na które nakleiłam księżyc i pasek z napisem.Następnie z kwiatów Filipinki i sweethart'y utworzyłam kompozycję kwiatową, którą podkleiłam klejem na gorąco. Pomiędzy papierowe kwiaty przykleiłam listki i kilka wyciętych kwiatów z arkusza. Kartkę uzupełniłam jeszcze kilkoma elementami z dużego arkusza Baby Joy.Kartkę spakowałam do niskiego pudełka koperty 3D w kolorze perłowego różu. Ozdobiłam ją resztkami papieru i wyciętymi elementami.

Pokaż więcej wpisów z Marzec 2020

Polecane

pixel