💯 Oficjalny sklep GOATBOX | 📦 Wysyłka tego samego dnia | 🚚 DARMOWA DOSTAWA od 300,00 PLN
SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Kartka na chrzest

2018-07-14
Kartka na chrzest
Witajcie,
moja pierwsza inspiracja powstała z potrzeby chwili.
Kartka na Chrzest. Postawiłam na stonowane i spokojne kolory. Oczywiście piękny pastelowy róż goat boxa stał się dla mnie mega inspiracją i dobrze, bo pogoda nie sprzyjała ani pracy ani robieniu zdjęć.
Na początek zawsze pod ręką muszę mieć kilka rzeczy, które są mi zawsze w pracy potrzebne (kość do bigowania, nożyczki, klej, nożyczki do obcinania taśmy dwustronnej) i te którymi lubię dodatkowo prace urozmaicić (pół-perełki, enamel accents, shimmer sparkle).Zawsze przed rozpoczęciem pracy, przygotowuję wszystko co będzie potrzebne do stworzenia bazy i wyklejenia środka. I tak mamy: bazę o rozm. 13,5x13,5cm., papier scrapowy w serduszka o rozm. 13x13.  Kolejny panel to dwa kwadraty. Ten z papieru scrapowego ma 12/12 cm., a ten który stanowi białą obwódkę 12,5x12,5cm. Chcemy aby panel się odróżniał i miał delikatną białą ramkę.
Wklejki do wewnątrz mają rozmiar 13,2x13,2i na jednej z nich umieściłam wierszyk.Następnie przygotowuję wszystkie elementy, które będę chciała umieścić na kartce. Wykrojnikowe koła i listki, element tekturkowy ze Scrapińca, odlewy z masy plastycznej i do tego piękne białe chryzantemy oraz oszronione jabłuszka, które możecie zakupić w naszym sklepie. Nie zawsze wszystko wykorzystuję, ale lubię mieć pod ręką różne dodatki.Środkowy panel kartki podklejam beermatą aby delikatnie odstawał od bazy. Dzięki temu praca będzie bardziej przestrzenna.Przed nami najbardziej czasochłonny proces, czyli układanie kompozycji. To większości z nas przysparza najwięcej problemów. Kombinowaniu nie ma końca J Przekładanie, zamienianie, kubki kawy…. Aż do momentu, kiedy mniej więcej mamy konkretny zarys, który spełnia nasze oczekiwania. W tym przypadku skupiłam kompozycję wokół centralnego elementu kartki tak aby delikatnie oplatała go z jednej strony. Centrum pracy to warstwowe ułożenie wyciętych elementów i tekturka.


Teraz czas na godną oprawę. Pudełka goat box to idealne zwieńczenie każdego projektu. Czym jest nawet najpiękniejsza kartka bez tego cudnie pudrowo różowego pudełka z okienkiem. O niego też musimy odpowiednio zadbać aby był nieodłączną częścią naszej pracy.

I tak po wielu bojach przedstawia się efekt końcowy.

Mam nadzieję, że moja praca Was zainspiruje i chętnie po nią sięgniecie przy okazji tworzenia swojej pracy. Odważcie się sięgać po inne kolory niż biały. Goat Boxy dają Wam naprawdę wiele możliwości.
Pozdrawiam,
Asia
Pokaż więcej wpisów z Lipiec 2018
pixel