💯 Oficjalny sklep GOATBOX | 📦 Wysyłka tego samego dnia | 🚚 DARMOWA DOSTAWA od 300,00 PLN
SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Kartka ślubna

2018-09-14
Kartka ślubna
Witajcie moi drodzy,
Tym razem inspiracją będzie kartka ślubna. Bardzo lubię ślubne klimaty. Są mi szczególnie bliskie, chyba ze względu na moją pracę J
Uwielbiam jasne, pastelowe kolory i taka również jest karteczka.
Zamieszkała ona w przepięknym goat boxie koloru białego. Okienko ozdobiłam półperełkami, podobnie jak w przypadku kartki na Chrzest, którą już widzieliście. W jego rogu delikatny i piękny digi ze Small Wingels Shop i kolekcji Harmony, z której wykonana została również cała praca.

Jak pewnie zauważyliście kocham ręcznie robione kwiaty z foamiranu. Na pracach ślubnych sprawdzają się idealnie. Również w tym przypadku użyłam ich do ozdobienia swojej kartki.
Kolekcja Harmony idealnie wpasowała się w ślubny klimat, dlatego nie zawahałam się jej uzyć. Oklejona jest nią baza oraz panel na środku pracy.Całą kompozycję uzupełniłam ślicznymi zmrożonymi kuleczkami, które uwielbiam dodawać do prac. Jest też kilka wycisków kwiatowych z masy, listki z wykrojników oraz listki embossowane na kalce, których jestem największą fanką. Lubię również przemycić do takich projektów koronkę. Nadaje ona pracy delikatności. Tekturka tematyczna i gotowe JKartki zawsze oklejam również wewnątrz aby tworzyły spójną całość. Staram się docinać papier w taki sposób aby środek był również ozdobiony.I tak oto wygląda moja propozycja kartki ślubnej.
W sklepie znajdziecie goat boxy w bardzo szerokiej gamie kolorystycznej.
Zapraszam i pozdrawiam,
Aśka
Pokaż więcej wpisów z Wrzesień 2018

Polecane

pixel