💯 Oficjalny sklep GOATBOX | 📦 Wysyłka tego samego dnia | 🚚 DARMOWA DOSTAWA od 300,00 PLN
SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Komunijne inspiracje

2018-05-05
Komunijne inspiracje
Kartki Na Komunię :) Maj... To dla nas, scraperek, czas bardzo intensywny, bo pojawia się dużo cioć, wujków, sąsiadek, które zasypują nas pracą :)
Mam to szczęście, że mam umowę o pracę i utrzymuję się z zupełnie czego innego niż scrapowanie, a tworzenie to tylko moje hobby, więc mogę pozwolić sobie i odmówić czasem i przyjąć na siebie tylko takie scrapowe prace, które sprawiają mi radość:)
Tym razem też mi się udało, bo moje znajome prosiły o kartki z dużym wyprzedzeniem i już w kwietniu ogarnęłam wszystkie prośby :)
Przestawiam Wam dwa kompleciki, dla Majki i dla Michasia :)
Obie karteczki umieściłam w nowych pudełkach z okienkami. Uwielbiam te okienka, są przezroczyste, bardzo grube szybki, dzięki nim można podejrzeć co czeka na nas w środku :)
Kartkę dla Majki wykonałam w pudełku o kolorze pastelowego różu
Pudełka zdecydowałam się nie ozdabiać dodatkowo, ponieważ wydaje mi się, że samo w sobie jest ozdobne. Co Wy myślicie?
A karteczka przedstawia się tak:
Największą robotę, kolokwialnie mówiąc robi tutaj scrapińcowe serduszko , które idealnie pasuje do mojej kwadratowej kartki 13,5x15cm.
Wygląda jakby stworzone specjalnie dla mnie:)
Podkleiłam serduszko na taki samym jak kartka tle wyciętym z tego samego papieru, co baza pudełka.
Papiery GoatBox idealnie sprawdzają się jako tło, jeśli się nie ma akurat pod ręką kolorowej bazy, które w naszym sklepie także są dostępne.Kolejną pracą komunijną, którą chcę Wam pokazać to analogiczna kartka "koniecznie bez kwiatów":)
Pudełko już znacie, jest to nasz ulubiony antracyt:) w wersji kwadratowej tym razem. I także tutaj zrezygnowałam z dodatkowych ozdób. Przez okienko widać za to skromną, prostą kartkę w stylu clean&simple.Kartka dla Michasia wykonana jest na Galeriowym Kapuśniaczku , z przeszyciami oraz ze scrapińcową hostią z tego zestawu.
Pozdrawiam Was w ten majowy weekend :)
Olivka
Pokaż więcej wpisów z Maj 2018

Polecane

pixel