💯 Oficjalny sklep GOATBOX | 📦 Wysyłka tego samego dnia | 🚚 DARMOWA DOSTAWA od 300,00 PLN
SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Kwadratowe pudełka GoatBox

2018-08-05
Kwadratowe pudełka GoatBox
W dzisiejszym wpisie chciałabym przedstawić Wam różne rodzaje pudełek kwadratowych GoatBox.
Posiadamy trzy rozmiary pudełek kwadratowych, w 13 kolorach i róznych opcjach - z okienkami (kwadrat, koło, serduszko) i bez.
Zobaczcie trzy z nich. 
Pierwsze pudełko to największe pudełko kwadratowe obecnie dostępne o wymiarach 16x16cm. 
Do tej inspiracji użyłam pełnego białego pudełka, a w nim zmieściłam tradycyjnie bigowaną w pół kartę 15x15cm.
W sklepie dostępne są także te same pudełka z okienkami. Można pokusić się także o samodzielne wycięcie pożądanego kształtu w pełnym wieczku. 
Kolejna propozycja to album w pudełku. Do tej inspiracji użyłam mniejszego małego pudełka 14,3cm z okienkiem kwadratowym i 4 kart typu okiennica (mniejszych 13,5x13,5)
Niedawno czytaliście wpis Wiktorii na blogu, w którym przygotowała urodzinowy album Beautiful Day w granatowym większym pudełeczku, ja przygotowałam album dla maluszka w białym małym pudełku z kwadratowym okienkiem.
Nie jest to czasochłonna praca, nakład środków niewielki (pudełko 5zl, bazy kart 2zł, trzy arkusze papieru 7zł) - a efekt zaskakująco zadowalający:) 
Ostatnio w CraftCorner nawet odbyły się warsztaty i w ciągu 4 godzin udało nam się z dziewczynami ukończyć albumy. Zapewne już widzieliście u naszych kursantek na profilach.

Trzecia inspiracja to pudełko jednoczęściowe płaskie (nie tak wysokie jak jego poprzednicy, ma bowiem 15mm wysokości), które mieści niezbyt odzobną kartę i jest wersją ekonomiczną pudełka z okienkiem , kosztuje bowiem w podstawowej wersji połowę 2,49zł (3,49 za użyte akurat tutaj błękitne)  a jednak dużo bardziej efetowne niż zwykła koperta. Do środka spokojnie zmieści się kartka nawet fajnie bogato ozdobiona. 
 
Jestem pewna, że znajdziecie u nas pasujące do Waszego projektu pudełko, a mnogość kart bigowanych tradycyjnie i nietradycyjnie spowoduje, że Wasze projekty będą zaskakujące, inne niz pozostałe, a Wasze klientki będą wracały po kolejne! Czego Wam z całego serca życzę:)
Pokaż więcej wpisów z Sierpień 2018

Polecane

pixel