💯 Oficjalny sklep GOATBOX | 📦 Wysyłka tego samego dnia | 🚚 DARMOWA DOSTAWA od 300,00 PLN
SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Mediowe notesy eko

2018-06-02
Mediowe notesy eko
Witajcie kochani :)
Ostatnio miałam do wykonania zadanie specjalne. Szybko wpaść na pomysł i wykonać coś w podziękowaniu za pomoc trzem przesympatycznym dziewczynom w wieku lat kilkunastu :) Czasu na kombinowanie nie było, a chciałam podarować coś, co może im się przydać. I tak padło na notesy.
Bazy dostępne w naszym sklepie, w formacie A6. Okładka gruba kraftowa, strony w środku gładkie(bez kratki, czy linii), również kraftowe. Całość spięta sprężyną.
Nie byłabym sobą, gdybym nie zrobiła małego testu. Spróbowałam zmieścić notes do naszego pudełka w formacie A6. Wchodzi, bardzo ciasno ze względu na sprężynę, ale, jeżeli macie ochotę, możecie notes zapakować do pudełka ;)
Gruba okładka daje nam duże pole do popisu. Możemy okleić ją scrapowym papierem i ozdobić, możemy też śmiało zmediować.
Tak też zrobiłam tym razem.
Przednią część zagruntowałam gessem. Nakleiłam kilka podartych kawałków papieru scrapowego, następna w kolejce była gaza, preparat do spękań i tekturki. Potem to już była zabawa kolorami. Na koniec ramka i aniołek i dużo wosków (duży wybór ciekawych kolorów znajdziecie w naszym sklepie tutaj (https://craftcorner.pl/pol_m_Media_Woski-345.html?filter_default=n&filter_availability=y). Podkreśliłam nimi spękania i wszystkie wypukłości. Do wypełnienia ramki użyłam złotych płatków miki.
Tak powstały trzy zupełnie różne, a jednak trochę podobne notesy.
Pozdrawiam cieplutko
Wiki
Pokaż więcej wpisów z Czerwiec 2018

Polecane

pixel