💯 Oficjalny sklep GOATBOX | 📦 Wysyłka tego samego dnia | 🚚 DARMOWA DOSTAWA od 300,00 PLN
SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Mediowy notes

2018-10-03
Mediowy notes
Witajcie!
Dzisiaj przygotowałam dla Was mediową okładkę notesu razem z video tutorialem z użyciem mediów SeeArt.
Ten konkretny notes jest w pewnym sensie moim pamiętnikiem, zapisuję w nim pomysły na projekty, słowa czy zasłyszane fragmenty piosenek, które mnie inspirują, zestawienia kolorów, które akurat przyjdą mi do głowy, szkice projektów i myśli.Jednak ostatnio zapisuję w nim moje marzenia, co chciałabym osiągnąć, cele do których dążę. Układam plan działania, możliwości, obmyślam różne scenariusze osiągnięcia tego co chcę. Snuję plany na przyszłość i twardo się ich trzymam.Jak widzicie mój notes ma dla mnie ogromne znaczenie, dlatego postanowiłam mu podarować odpowiednią oprawę. Z marzeniami kojarzą mi się gwiazdy i kosmos, bo obie te rzeczy są nieskończone, nie mają granic, zupełnie jak ludzka wyobraźnia.
Kosmos ma oczywiście nieograniczone kolory, ja jednak najbardziej lubię kosmos w odcieniach granatu i fioletów i to główne kolory których użyłam w projekcie.
Dodałam również trochę złota by zaznaczyć moje gwiazdy, dzięki temu tekstura na gwiazdach oraz odlewy pięknie się odznaczają i nadają pracy wypukłości.Wisienką na torcie jest niesamowicie motywujący cytat Alberta Einstein'a, który dostałam od bliskiej mi kreatywnej duszyczki:
" Jeśli chcesz mieć szczęśliwe życie, skup się na swoich celach, a nie na tym, czego oczekują od ciebie ludzie."Tym wspaniałym cytatem żegnam się z wami i życzę wam wspaniałych pomysłów, kreatywności, ale przede wszystkim wytrwałości w spełnianiu marzeń i dążeniu do wyznaczonych celów.Chciałabym również podziękować właścicielom sklepu Craft Corner i całej ekipie DT z którą miałam przyjemność pracować przez ostatnie pół roku, to był wspaniały okres, bogaty w nowe znajomości ale i doświadczenia i chciałabym wszystkim życzyć sukcesów.


Pokaż więcej wpisów z Październik 2018

Polecane

pixel