💯 Oficjalny sklep GOATBOX | 📦 Wysyłka tego samego dnia | 🚚 DARMOWA DOSTAWA od 300,00 PLN
SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Poznajcie Asię

2018-07-10
Poznajcie Asię
Witajcie.
Mam na imię Asia i jestem scrapoholikiem :)
Miłość mojego życia poznałam 11 lat temu, kiedy pierwszy raz wykonałam kartkę urodzinową. Od tego czasu scrapbooking stał się moją ogromną pasją, której uczę się i którą rozwijam do dziś. Dzięki tej pasji powstał mój Weselny Kącik, czyli firma, która zajmuje się produkcją zaproszeń i dodatków ślubno-okolicznościowych. Pomagamy Młodym Parom aby ich uroczystość stała się spełnieniem ich marzeń. Co roku można spotkać nas na Targach Ślubnych JWracając do scrapbookingu, moim konikiem zawsze były exploding boxy. Tam starałam się przemycać jak najwięcej rękodzieła i swoich pomysłów. Zawsze pracowałam nad tym aby każdy z nich miał w sobie duszę i żeby było widać w nim całe serducho.

Tworzenie kartek na wszelakie uroczystości, również sprawia mi mnóstwo radości. Niektóre to prawdziwe wyzwania, ale zawsze bardzo zależy mi aby Klient był zadowolony z mojej pracy, jaka trafia w jego ręce.A potem odkryłam FOAMIRAN i przepadłam. Dużo czasu poświęciłam na zaprzyjaźnienie się z nim, ale teraz już nie wyobrażam sobie tworzenia bez ręcznie robionych kwiatów. Wspaniale można się przy tym odprężyć i zapomnieć o Bożym świecie. Tworzenie ich jest niezwykle satysfakcjonujące, choć pochłania mnóstwo czasu, którego czasem brak J
Teraz na prowadzenie wysunęły się albumy. Tworzenie ich daje mi ogromny relaks i wyciszenie. Planowanie i kombinowanie nad każdą kolejną stroną to niesamowita scrapowa przygoda.Najbliższe memu sercu są klimaty romantyczne i pastelowe, choć nie uciekam przed wyzwaniami, jakie stawiają przede mną Klienci.
Miło mi gościć w progach Craft Corner wśród tak utalentowanych dziewczyn, które będą dla mnie ogromną inspiracją i motorem do działania. Mam nadzieję, że również moje prace będą dla Was inspiracją i będę z tego powodu bardzo szczęśliwa. Ahoj przygodo :)
Pokaż więcej wpisów z Lipiec 2018
pixel