💯 Oficjalny sklep GOATBOX | 📦 Wysyłka tego samego dnia | 🚚 DARMOWA DOSTAWA od 300,00 PLN
SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Słów kilka o pudełku na kartę prezentową

2018-06-18
Słów kilka o pudełku na kartę prezentową
Witajcie,
dzisiaj przychodzę do Was z kolejną Goat-nowością. Całkiem niedawno wprowadziliśmy malutkie pudełka w sam raz na karty podarunkowe oferowane przez sklepy.
Do wyboru mamy dwa warianty z okienkiem lub bez. Oba oczywiście składają się bez użycia kleju (tym przecież charakteryzują się Goat-produkty).
Dzisiaj specjalnie dla Was przygotowałam bazę w wersji bez okienka - akurat miałam ochotę na czarną ;)
Rozłożona baza prezentuje się tak:Zaczynamy zaginać w miejscach bigowania (przypominam, wklęsłym na zewnątrz ;)). Tutaj moja uwaga. Aby wszystko dobrze się trzymało musimy bardzo dobrze i mocno pozaginać. Ja użyłam do tego kości introligatorskiej, ale możecie śmiało użyć linijki, lub czegokolwiek innego z równą wąską i długą powierzchnią. Zaginamy w miejscu gdzie jest big, następnie mocno dociskając kilkakrotnie przesuwamy wąską stroną kości (linijki). Aż zagięcie nie będzie nam się samo "otwierało".Ostrożnie na bokach pudełka. Mamy tam "języczek", który odstaje nam ciut w dół - uważamy, żeby go nie pognieść, bo będzie wyglądał nieestetycznie ;) Skąd taki języczek? Ano wynika z bezklejowej konstrukcji pudełka. Po zagięciu boków w jego miejsce wchodzi "języczek" bocznej ścianki (ten górny na zdjęciu poniżej)Jeżeli mamy już wszystko porządnie pozaginane, przystępujemy do składania pudełka.


Składamy standardowo, jak prawie każde nasze pudełko. Długie języczki chowamy w odpowiednich zagięciach. Malutki języczek bocznej ścianki chowa się w odpowiednim miejscu i wszystko pięknie się trzyma :)


Gotowe pudełko możemy ozdobić i wręczyć w nim np. kartę prezentową (z braku takowej przymierzyłam kartę klubową, zobaczcie jak idealnie pasuje)Oczywiście nie zostawiłam pudełka takiego gołego. Ozdobiłam go papierami Small Wingels Shop z najnowszej kolekcji specjalnie dedykowanej GoatBoxom - 365stories. Jeżeli ciekawi Was opis kolekcji, to kilka dni temu nagrałam film, w którym szczegółowo prezentuję cały zestaw. Możecie obejrzeć go tutaj https://www.youtube.com/watch?v=7gFOrrcIs_E&t=891s
Link do kolekcji w sklepie znajdziecie na dole posta ;)
Brzegi, kwiaty i odcisk z masy pomazałam złotym woskiem.
Do czego wykorzystałam pudełko? Włożyłam do niego zalegające w moim portfelu wizytówki ;)

I jak Wam się podoba mój nowy wizytownik?
Pozdrawiam
Wiki
Pokaż więcej wpisów z Czerwiec 2018

Polecane

pixel