💯 Oficjalny sklep GOATBOX | 📦 Wysyłka tego samego dnia | 🚚 DARMOWA DOSTAWA od 300,00 PLN
SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Ślubne winietki

2018-10-26
Ślubne winietki
Witajcie,
wiecie, że GoatBox, to również bazy - winietki? W dwóch rozmiarach i aż kilkunastu różnych kolorach. Jak każde bazy równe, proste, idealnie przycięte. Wystarczy tylko ozdobić ;)
Tym razem wykorzystałam białe bazy, gładki pastelowy różowy papier GoatBox, do tego kokardka i napis wycięty za pomocą wykrojnika.
Postawiłam na prostotę - nie chciałam ich przeładować, jednocześnie zależało mi na tym, żeby były eleganckie. Wydaje mi się, że udało mi się ten efekt osiągnąćDo kompletu powstały jeszcze serwetki z podziękowaniami na ciasto od młodej pary. Pierwotnie myślałam o goatboxowych tagach. Ostatecznie stanęło na serwetkach. Na ich spodzie umocowałam dwustronną taśmę klejącą, dzięki czemu łatwo i solidnie dało się przymocować serwetkę do pudełka z ciastem. Postanowiłam nawiązać stylem do winietek. Wykorzystałam te same papiery i te same kokardki. Jedyna różnica w kształtach. Zamiast prostokątów wycięłam koła ;)

Tak prezentują się razemJak widzicie nasze serwetki nadają się nie tylko do exploding boxów, czy ozdobienia kartki. Świetnie sprawdzają się także jako baza ;)
Mam nadzieję, że udało mi się Was dzisiaj zainspirować :)
Pozdrawiam cieplutko
Wiki
Pokaż więcej wpisów z Październik 2018

Polecane

pixel