💯 Oficjalny sklep GOATBOX | 📦 Wysyłka tego samego dnia | 🚚 DARMOWA DOSTAWA od 300,00 PLN
SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Świąteczny album

2018-09-02
Świąteczny album
Temat: Świąteczny album
Witajcie,
dzisiaj znowu przychodzę do Was z albumem, tym razem świątecznym i ciut innym. Znowu połączyłam bazy w harmonijkę, tym razem jednak wykorzystałam pomysł Scrapping Goat, żeby zamiast zwykłych baz połączyć kwadratowe bazy okiennice. Odpowiednie ich sklejenie daje nam od razu dodatkową kieszonkę, np. na tag.
Powyginałam te małe części w ten sposób, że oprócz kieszonek otrzymałam kolejne okiennice. Do ich brzegów przymocowałam sznureczki - tak, żeby można było je zawiązać na kokardkę.Pod wiązaniem w kieszonce umieściłam dwa tagi, na drugim (pojedynczym) skrzydełku zrobiłam małą kaskadę z tagów.Na jednej ze stron zrobiłam ozdobną kieszonkę na zdjęcia. W zasadzie są to trzy kieszonki ;)Kolejna strona zamykana na sznurek mieści w sobie, tak samo jak pierwsza, dwa tagi w kieszonce i tym razem trzy tagi umocowane poziomo

Na odwrotnej stronie albumu mamy tylko jedną kieszonkę. Tutaj również wylądowały dwa tagi ;)Jako, że całość chciałam znowu zmieścić w pudełku, a album nabrał już niezłych gabarytów, okładkę ozdobiłam znowu całkiem skromnie.Jak pewnie zauważyłyście/zauważyliście album okleiłam papierami z najnowszej świątecznej kolekcji Small Wingels Shop Winter Evening, specjalnie zaprojektowanej z myślą o GoatBoxach.
Cały album możecie zobaczyć na krótkim filmiku dostępnym na naszym kanale YouTube
Mam nadzieję, że udało mi się Was choć trochę zainspirować
Pozdrawiam cieplutkoWiki
Pokaż więcej wpisów z Wrzesień 2018

Polecane

pixel