💯 Oficjalny sklep GOATBOX | 📦 Wysyłka tego samego dnia | 🚚 DARMOWA DOSTAWA od 300,00 PLN
SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Triangle Corner Pop Up Card

2019-06-24
Triangle Corner Pop Up Card

Przedstawiam Wam uniwersalną kartę typu Triangle Corner Pop Up Card. Tylko z pozoru jest skomplikowana, o czym świadczy poniższy szablon bazy.


Z kartonu (ja użyłam papieru wizytówkowego) wycinamy kwadrat 20 cm x 20 cm, który następnie bigujemy przez środek wzdłuż i w szerz, dzieląc go na 4 panele. Big pomiędzy III a IV panelem przecinamy od środka w dół. Panele I i II dodatkowo bigujemy po skosie jak na załączonym szablonie. Potem wystarczy tylko wszystko pozaginać na bigach i nałożyć IV panel na III.

W ten sposób mamy gotową bazę, którą należy przyozdobić.
papieru kraftowego wycinam elementy: 2 kwadraty o wymiarach 9.5 cm x 9.5 cm oraz 2 kwadraty o wymiarach 9 cm x 9 cm, które następnie przecinam po przekątnej.


Możemy wszystkie krawędzie pobuszować.
Następnym krokiem jest przyklejenie magnesu. Pierwszy z nich przyklejam na III panelu w miejscu zaznaczonym na szablonie. Następnie naklejam na to jeden z kratowych kwadratów.

Teraz musimy przykleić drugi magnes. W tym celu zakładamy IV panel na III i puszczamy magnes, który dzięki przyciąganiu odnajduje idealne miejsce. Magnes przyklejamy – ja robię to za pomocą magika. Zamontowany magnes maskujemy, przyklejają drugi z kwadratów.

Kolejnym krokiem jest przyklejenie trójkątów na I I II panelu

Tak przygotowaną bazę możemy złożyć.Ostatnim krokiem jest wykonanie mini kartki sztalugowej.
Moja jest w formie rombu o boku 6 cm

Pokaż więcej wpisów z Czerwiec 2019

Polecane

pixel